• 0.232.4636391 - 0.530.2071908
  • Dr.Mustafabey Caddesi NO. 30 K.2 D.5 ALSANCAK/İZMİR
Hakkımızda

2007 yılından itibaren İzmir'in Alsancak semtinde olan stüdyomuz.Her türlü yaş grubu ve kondisyondaki kişilere yönelik özel aletli pilates (reformer) dersleri, grup ve özel dersler olarak; Mat Pilates, Kick Boks, 4D Pro, TRX, Fonksiyonel Fitness dersleri vermekteyiz. 

 Bizi diğer stüdyolardan farklı kıldığına inandığımız tecrübemiz, yaklaşımımız, yüksek kalitede odaklanmış, güvenli ve kişiye özel çalışma programlarımızla en kısa sürede en iyi sonucun alınmasıdır. Tüm eğitmenlerimiz beden eğitimi ve spor bölümü mezunu olup, branşı konusunda uzmandır. Branşı konusunda her türlü sertifikalara sahiptirler. Bilgilerini değişen ve gelişen metotlara karşı sürekli güncel tutmaktadırlar.

  Stüdyomuzda, kişiye özel çalışma programı uygulanmaktadır. Ayrıca stüdyomuzda yapılan egzersizlerden maksimum fayda elde edilmesi için spor öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gereken beslenme ilkeleri ve hayatımız boyunca uygulamamız gereken, temel sağlıklı beslenme prensipleri hakkında üyelerimizi bilinçlendirme amacıyla diyetisyenimizle görüşme yapmaları sağlanmaktadır.

                                            VİZYONUMUZ

*İzmir'in her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan herkesin ve her kesimin aklında bir marka olmak.

*Verdiğimiz tüm hizmet alanlarında, kaynaklarımızı verimli ve etkin kullanarak toplumun yaşam kalitesini ve memnuniyetini artırıp spor hizmetleri noktasında öncü olmak.

*Stüdyomuzda yer alan herkes için yaşam mükemmelliği elde etmelerini sağlamak, onlara ilham vermek. 

*Sporu sağlık için bir yaşam standardı olarak benimsetmek.

*Her gün mükemmellik, liderlik, kalite ve yenilik için çaba harcamak.

                                            MİSYONUMUZ

  Rahatlatıcı stüdyo ortamında kişilerin yaş, istek,ihtiyaç ve vücut kapasitesi doğrultusunda, deneyimli ve bilinçli eğitmen kadromuzla, Pilates prensiplerine bağlı kalarak, güvenli, verimli bir hareket serisi uygulatmak ve vücudun gösterdiği olumlu değişimlerini hayatının her alanına yaymasına yardımcı olmaktır.