• 0.232.4636391 - 0.530.2071908
  • Dr.Mustafabey Caddesi NO. 30 K.2 D.5 ALSANCAK/İZMİR

Fit Boxing

  Son dönemlerde neredeyse bütün ünlü kişilerin spor tercihi olan Fit Boxing kısa sürede, Fit bir vücuda sahip olmanın yanı sıra mükemmel de bir rahatlama çalışması olarak da dikkat çekmektedir. Peki bu Fit Boxing nedir?  Fit Boxing; fonksiyonel fitness egzersizleri ile boks-kick-boks antrenmanlarının sistemli bir şekilde entegre edilmiş bir çalışma sistemidir. Türkiye'de bir çok eğitmen tarafından uygulanan bu sistem, kişileri antrenmanlarda sıradanlıktan kurtararak sürekli motive olmasını sağlamaktadır.

  Fit Boxing çalışmaları bir uzman eşliğinde çalışabilmekle birlikte tek başınada boks torbası ile çalışılmaktadır.

  Fit Boxing çalışmalarının en güzel özelliği çok uzun zaman ayırmak zorunda değilsiniz. Bir antrenman maksimum 30-45 dk arasında değişmektedir. Bu Yüzden devam eden antrenman programlarınızın bir bölümünde veya extra bir çalışma olarak entegre edebilirsiniz.

  Fit Boxing çalışmalarında yumruk, tekme kombinasyonlarını sistemli bir şekilde uygulamak ve verilecek fitness egzersizlerini bunlara göre dizayn etmek çok önemlidir...

  ALSANCAK PILATES STUDIO OLARAK TÜM YAŞ GRUPLARINA YÖNELiK KİŞİYE ÖZEL ANTRENMAN PROGRAMI UYGULUYORUZ. EN KISA ZAMANDA FIT BOXING DEĞİŞİMİNİ FARKETTİRMEYİ AMAÇLAMAKTAYIZ... TÜM KADROMUZ UZMAN SERTIFIKALARA SAHIPTIR.

Hizmet Resimleri